Skip to main content
Play Video

Tworzenie stron www

Oferujemy profesjonalne projektowanie stron www. Pracujemy na bazie wieloletniego doświadczenia, szerokiej wiedzy, a także innowacyjnych technologii. Działamy w sposób kompleksowy, tak aby osiągnąć najlepsze efekty.

Kontakt

Projektowanie, budowa stron www

Własna strona www jest podstawą do tego, aby zwiększyć grono potencjalnych klientów. W dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które nie posiada własnej witryny. Nie ma znaczenia to, czy działamy jedynie w sieci, czy też stacjonarnie. Warto podkreślić, że strona internetowa jest bardzo ważnym elementem, który wpływa na wizerunek marki. Oferujemy profesjonalne projektowanie stron www. Pracujemy na bazie wieloletniego doświadczenia, szerokiej wiedzy, a także innowacyjnych technologii. Działamy w sposób kompleksowy, tak aby osiągnąć najlepsze efekty

Wysoka funkcjonalność

Tworzenie stron www wymaga troski o najmniejsze detale. Priorytetem jest to, aby witryna była funkcjonalna. Wszystkie elementy muszą zostać rozmieszczone w taki sposób, aby użytkownik poruszał się po stronie w sposób płynny. Warto wiedzieć, że duży wpływ na aktywność odbiorcy ma szybkość ładowania strony. Ponadto należy do minimum skrócić tzw. drogę zakupu. Potencjalny klient musi czuć się bezpiecznie, gdyż tylko wtedy będzie skłonny do dokonania zakupu, czy też pozostawienia swoich danych osobowych. Na uwagę zasługuje również fakt, że dobrze zaprojektowana strona internetowa to najlepsza wizytówka przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego warto przekazać to zadanie ekspertom.

Niesztampowy design

Oczywistym jest, że wygląd wizualny witryny również ma duży wpływ na odczucia użytkowników. Strona www musi przyciągnąć, a także zatrzymać potencjalnego klienta. Istotne jest również to, aby wyróżniała się ona na tle konkurencji. Liczy się także rodzaj oraz jakość grafiki.
Treści zamieszczana na stronie internetowej muszą być wartościowe. Już na samym początku warto wdrożyć optymalizację SEO, która bezpośrednio przekłada się na pozycję strony w wyszukiwarce. Stawiamy na unikalne i wysokojakościowe treści, czyli np. opisy kategorii i produktów, opisy usług, opis działalności, notki prasowe, posty na blogu firmowym, a także wiele więcej. Pamiętajmy, że budowa stron wymaga szczegółowej analizy wielu różnorodnych czynników.

Jak projektujemy strony www

Określamy cele

Budujemy strukturę i funkcjonalności

Optymalizujemy serwis pod kątem SEO

Wdrażamy i szkolimy z obsługi CMS

Budujemy strony www kompleksowo

  • Pomagamy w wyborze systemu CMS odpowiedniego dla prowadzonego biznesu;
  • Pomagamy w zakupie domeny, serwera – oraz odpowiedniej konfiguracji;
  • Przygotowujemy analizę konkurencji i proponujemy rozwiązania marketingowe do wdrożenia na stronie www;
  • Optymalizujemy serwis pod pozycjonowanie w Google;
  • Łączymy serwis z aukcjami Allegro, Zakupami Google, Google Analytics, Double Click i innymi usługami;
  • Zapewniamy późniejszą opiekę nad serwisem.

Budowa sklepów internetowych

Tworzenie aplikacji

Audyt i optymalizacja serwisów

Analiza SEO

Analiza profilu linkowego

UX/UI

Realizacje

Zrealizowaliśmy ponad 120 projektów stron.

Wypełnij brief

Życie jest pełne nieskończonych możliwości

Marketing również 🙂

Dopasujemy idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu, skontaktuj się już teraz.