Skip to main content
Play Video

Analiza profilu linkowego SEO

Istotnym elementem pozycjonowania strony www jest link building, czyli zdobywanie linków. Tworzony w ten sposób profil linków jest na bieżąco analizowany i aktualizowany przez roboty wyszukiwarki Google.

Kontakt

Analiza profilu linkowego SEO

Istotnym elementem pozycjonowania strony www jest link building, czyli zdobywanie linków. Tworzony w ten sposób profil linków jest na bieżąco analizowany i aktualizowany przez roboty wyszukiwarki Google. Jeśli roboty wykryją jakąkolwiek próbę manipulacji algorytmem na danym profilu, to strona ta automatycznie spada w wynikach wyszukiwania. I wówczas mamy problem, bo internauci najczęściej skupiają się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, na której znajduje się dziesięć najwyższych pozycji. Rzadko wchodzą na drugą stronę, o kolejnych nawet nie wspominając. A zatem analiza pozycjonowania strony www jest bardzo ważna, ponieważ pozwala utrzymać się w czołowych wynikach wyszukiwania.

Na ratunek analiza SEO

Aby utrzymać wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania należy przede wszystkim na bieżąco przeglądać wszystkie odnośniki, które prowadzą do naszej witryny. Taka analiza profilu linkowego, profesjonalnie wykonywana przez dobre agencje SEO, niesie ze sobą szereg korzyści. Pozwala nie tylko sprawdzić jakość linków i stron, na jakich się znajduje i wyłapać niedziałające, usunięte linki, ale także podpatrzeć działania konkurencji, jak również podsyła nowe pomysły na frazy do linkowania. Daje także możliwość śledzenia naturalnego linkowania oraz sprawdzenia, czy ktoś nie działa nam na szkodę celowo.

Monitorowanie działań link buildingowych pozwala przy okazji na kontrolowanie pracy zatrudnionych specjalistów SEO. Widzimy wówczas, czy zamówiona usługa wykonywana jest w należyty sposób i czy lista wartościowych linków zwiększa się z każdym dniem.

Profesjonalny audyt pozycjonowania

Posiadamy szeroką wiedzę i bogate doświadczenie w branży SEO, dlatego działamy sprawnie i efektywnie, stosując jedynie bezpieczne metody osiągania wysokich pozycji. Audyt pozycjonowania zaczynamy od analizy branży klienta, po to by wybrać jak najlepsze słowa kluczowe do pozycjonowania i wokół nich stworzyć strategię SEO. Następnie wykonujemy audyt serwisu, a także optymalizację strony www do potrzeb wyszukiwarek. Po wykonaniu tych czynności nasza agencja buduje odpowiedni profil linków pozycjonujących, co wzmocnia pozycje i wiarygodność danej strony.

Zawsze na bieżąco monitorujemy wyniki naszej pracy i oferujemy dostęp naszym klientom do specjalnego panelu, w którym można monitorować pozycje fraz.

Zoptymalizowana strona www, po wykonaniu przez nas audytu pozycjonowania, jest bardziej przyjazna dla użytkownika, no i oczywiście robotów indeksujących.

Nasze usługi

Kampanie reklamowe

Kampanie leadowe
Pozycjonowanie stron
Kampanie Google Ads
Kampanie display
Kampanie Social Media
Kampanie E-commerce
Allegro Ads
Porównywarki cenowe
Kampanie wideo
E-mail marketing
Reklama mobilna.

Strategie marketingowe

Analiza rynku
Analiza konkurencji
Budowa strategii komunikacji
Budowa planu działań promocyjnych
Strategie wizerunkowe.

Wprowadzanie marki na rynek

Naming
Identyfikacja wizualna
Polityka cenowa
Programy lojalnościowe
Materiały promocyjne
Kampania brandingowa
Pozycjonowanie brandingowe
Story telling
Obsługa prawna.

Serwisy internetowe

Projektowanie stron www
Budowa sklepów internetowych
Tworzenie aplikacji
Audyt i optymalizacja serwisów internetowych
Analiza SEO
Analiza profilu linkowego
UX/UI.

Public relations

Budowa strategii PR
CSR
Media relations
Budowanie wizerunku
Digital PR
Biuro prasowe.

Produkcja wideo

Explainery
Filmy promocyjne
Filmy korporacyjne
Filmy produktowe
Wideo-wizytówki
Zdjęcia lotnicze

Social Media

Kreatywne strategie
Budowa społeczności
Organiczny rozwój
Koncepcje kreatywne
Działania promocyjne
Influence marketing.

Konsulting

Szkolenia SEM
Szkolenia – analityka
Szkolenia – content marketing
Szkolenia dla gastronomii
Wsparcie promocyjne
Wsparcie technologiczne
Audyt kampanii marketingowej
Consulting social media.

Życie jest pełne nieskończonych możliwości

Marketing również 🙂

Dopasujemy idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu, skontaktuj się już teraz.