Skip to main content

Kim jesteśmy

Nasza agencja marketingowa powstała na bazie gruntownej wiedzy, którą zdobywaliśmy latami. Specjaliści z różnych dziedzin połączyli swoje siły po to, aby stworzyć ofertę, która usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. Marketing wymaga nie tylko odpowiednich kwalifikacji, ale również pasji. Jest to dziedzina, która nie pozwala na stagnację. Właśnie dlatego stale podnosimy zakres naszych kwalifikacji. Dążymy do rozwoju, aby jeszcze lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy pewni, że poradzimy sobie nawet z największym wyzwaniem.

Dobór strategii marketingowej
W pierwszej kolejności staramy się poznać wszystkie oczekiwania naszego klienta. Oczywiście dogłębnie zapoznajemy się z zleceniem, tak aby przygotować najlepszą strategię marketingową. Uwzględniamy wszystkie możliwe czynniki. Gwarantujemy indywidualne i fachowe podejście. Nie pracujemy schematycznie. Posiadamy otwarte umysły, więc za każdym razem pragniemy stworzyć coś nowego. Każda strategia marketingowa jest dopasowana do klienta, co zwiększa szansę na osiągnięcie pożądanych efektów.
Nasze działania opierają się nie tylko na doświadczeniu. Wykorzystujemy trendy oraz analizy. Wszystko po to, aby rezultaty podjętych kroków były zadowalające dla obu stron.

Realizacja celów sprzedażowych oraz wizerunkowych
Przeprowadzone przez nas kampanie marketingowe są najlepszym dowodem na to, że skuteczna promocja przekłada się na wzrost sprzedaży. Z naszej oferty skorzystało już wiele sklepów oraz przedsiębiorstw funkcjonujących w sieci. Głównym celem naszych działań jest oczywiście wzrost popularności strony, co jest równoznaczne z poprawą sprzedaży. Pracujemy również nad wizerunkiem naszego klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby jego przedsiębiorstwo było pozytywnie odbierana przez klientów. Warto podkreślić, że promocja w sieci wymaga ciągłości oraz systematyczności. Naszym priorytetem jest to, aby klient osiągnął przewagę konkurencyjną.

Jak osiągamy cele

Audyt, analiza

Określenie celów

Budowa strategii

Kreacja

Dotarcie do klientów

Realizacja celów

Optymalizacja

Raport, analiza

Jak pracujemy

Co robimy

Kampanie reklamowe

Kampanie leadowe, pozycjonowanie, kampanie Google Ads, kampanie display, kampanie Social Media, kampanie E-commerce, Double Click, DTP, Allegro Ads, porównywarki cenowe, kampanie wideo, e-mail marketing, reklama mobilna.

Strategie marketingowe

Analiza rynku, analiza konkurencji, budowa strategii komunikacji, budowa planu działań promocyjnych, strategie wizerunkowe.

Wprowadzanie marki na rynek

Naming, identyfikacja wizualna, polityka cenowa, programy lojalnościowe, materiały promocyjne, kampania brandingowa, pozycjonowanie brandingowe, story telling, obsługa prawna.

Strony www

Projektowanie stron www, budowa sklepów internetowych, tworzenie aplikacji, audyt i optymalizacja serwisów internetowych, analiza SEO, analiza profilu linkowego, UX/UI.

PR

Budowa strategii PR, CSR, media relations, budowanie wizerunku, digital PR, biuro prasowe.

Produkcja wideo

Explainery, filmy promocyjne, filmy korporacyjne, filmy produktowe, wideo-wizytówki, zdjęcia lotnicze i filmy z dronów.

Social Media

Kreatywne strategie, budowa społeczności, organiczny rozwój, koncepcje kreatywne, działania promocyjne, influence marketing.

Konsulting

Szkolenia SEM, szkolenia - analityka, szkolenia - content marketing, wsparcie promocyjne, wsparcie technologiczne, audyt kampanii marketingowej, consulting social media.

Kampanie digital
Pozycjonowanie
Social media
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Launching marki
Strategie marketingowe
Grafika i druk
Public Relations

Masz pytanie?

Chcesz wykorzystać nasze doświadczenie w Twoim biznesie?

Chętnie pomożemy!

tel. 881 222 200
email: info@sunspot.pl
logo_white_sunspot

Agencja marketingowa Sunspot

W naszej agencji stawiamy na skuteczne rozwiązania sprzedażowe i realizację celów biznesowych Partnerów. Profesjonalizm stawiamy na pierwszym miejscu, budując trwałe relacje poprzez zrozumienie biznesu, analityczny background i ponad 10 letnie doświadczenie zebrane jako agencja na polach reklamowych, marketingowych, Prowych i doradczych.
Naszą misją jest zapewnienie naszym Partnerom skutecznych rozwiązań marketingowych i efektywnej sprzedaży. Podstawą naszej współpracy jest zawsze analityka, biznesowe podejście i wsparcie w podejmowaniu decyzji.

Copyright by Agencja marketingowa Sunspot