Konsulting marketingowy i sprzedażowy.

Prowadzimy konsulting marketingowy i sprzedażowy dla firm, sklepów ecommerce. Wyznaczamy cele biznesowe i sprzedażowe, audytujemy obecną sytuację identyfikując i rozwiązując problemy.

Przeprowadzając analizę na wielu obszarach marketingowych i reklamowych wdrażamy plan naprawczy realizując wspólnie założone cele i optymalizując obecne działania biznesowe.

Konsulting

Nowe modele biznesowe, efekt lock downu gospodarki, rosnąca świadomość cyfrowej transformacji przeobrażają środowisko działania każdego przedsiębiorstwa. Wzrost wymagań konsumenta, rozprzestrzenianie się technologii internetowych, media społecznościowe, mobilność cyfrowa użytkowników czy czasy wielokanałowości – omnichannel mogą przysporzyć trudności w funkcjonowaniu biznesu.

Jako agencja full service oferujemy kompleksowe doradztwo, analizę i przygotowywanie rozwiązań optymalizujących podjęte działania, ich korektę i wypracowanie nowych możliwości rozwoju.
Prowadzone przez nas doradztwo biznesowe opiera się na:
• wskazaniu nowych kierunków rozwoju firmy z zakresu marketingu i sprzedaży, z wykorzystaniem najnowszych zasobów wiedzy i najbardziej zaawansowanych technologii,
• ocenie i ulepszeniu oferty, tak by była ona efektywna,
• weryfikacji podjętej strategii marketingowej, a także wskazaniu nowych możliwości rozwoju marki,
• analizie komunikacji marketingowej, wskazując jej mocne i słabe strony, w celu eliminacji błędów i podniesienia jej skuteczności,
• optymalizacji procesu sprzedaży, poprzez wskazanie skutecznych sposobów pozyskiwania klientów.

1

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń, napisz do nas, prześlij adres swojego serwisu, nakreśl obecną sytuację przedsiębiorstwa i cele do uzyskania.
2

Porozmawiajmy

Zdzwonimy się lub spotkamy się, aby omówić cele biznesowe, przeanalizujemy możliwości i ocenimy ryzyka.
3

Odbierz propozycję działań

Przedstawimy pełny plan działań marketingowych odpowiadających na potrzeby przedsiębiorstwa i realizujące założenia do osiągnięcia postawionych celów.

• pomagamy w rozwiązywaniu problemów strategicznych oraz opracowujemy strategię działań marketingowych danej firmy, dostosowaną do realiów rynkowych.
• audytujemy dotychczasowe działania reklamowe, promocyjne, sprzedażowe itp.
• badamy i analizujemy prowadzone działania, a po wyciągnięciu wniosków opracowujemy skuteczną strategię marketingową, jak również dobieramy odpowiednie techniki i narzędzia służące do wprowadzenia jej;
• łączymy różne obszary marketingu;
• doradzamy kompleksowo;
• swoim klientom oferujemy doradztwo na każdym etapie promocji;
• w razie potrzeby udzielamy wsparcia technicznego;
• szkolimy z zakresu SEM i komunikacji w sferze digitalowej.

Biznes w erze digitalu i omnichannel

W Internecie można sprzedać bezpośrednio lub pośrednio wszystko.

Przedsiębiorstwa, którym zależy na osiągnięciu wzrostu sprzedaży, volumenu sprzedanych produktów, usług, czy zwiększeniu udziału w rynku dążąc do bycia liderem w swojej branży, powinny maksymalną uwagę poświęcić kanałowi online. Rozszerzanie tego kanału optymalizuje koszty, pomaga w dotarciu do bardzo szerokiego grona odbiorców, pozwala mierzalnie patrzeć na działania biznesowe.

W branżach, które działały w sposób tradycyjny konserwatywnie patrząc na reklamę to Internet staje się kluczowym narzędziem umożliwiającym zapoznanie się z produktem, pozwalającym budować markę, opinię, a nie jest tylko miejscem na tańsze zakupy.

Nieustannie rośnie liczba kanałów komunikacji i jego form, styków na których komplikuje się forma przekazu treści. W centrum zawsze pozostaje konsument, który oczekuje informacji przygotowanych tylko pod niego i takich, które są mu nie tylko potrzebne, ale potrzebne tu i teraz, dopasowane do obecnej sytuacji i aktualnych uwarunkowań. Powstaje potrzeba na linii konsument i przedsiębiorstwo, które, aby osiągnąć sukces musi zrealizować tę potrzebę w danym momencie.

W konsultingu marketingowym (ale też ujęciu reklamowym i public realtions) kładziemy nacisk na konsumenta, który jest świadomy swoich wyborów i oczekuje, że przedsiębiorstwo będzie się z nim komunikować w sposób spójny na wszystkich polach styku. 

Zaangażowanie się w relację z konsumentem jest priorytetowe, rozpoznanie jego potrzeb i odpowiedzenie na nie poprzez odpowiednio skrojony produkt lub usługę.
W ramach konsulting audytujemy obecną sytuację, badamy jak przedsiębiorstwo porusza się na polu cyfrowym, jak się komunikuje, co należy poprawić, co należy zoptymalizować, czego unikać, a jakie inne rozwiązania wdrożyć.

Zaufali nam:

Zamów bezpłatną wycenę
Prześlij nam adres strony www, skontaktujemy się w ciągu 48h.
  Oferta

  Kampanie digital
  Pozycjonowanie
  Social media
  Strony internetowe
  Sklepy internetowe
  Launching marki
  Strategie marketingowe
  Grafika i druk
  Public Relations

  Masz pytanie?

  Chcesz wykorzystać nasze doświadczenie
  w Twoim biznesie?

  Chętnie pomożemy!

  tel. 881 222 200
  email: info@sunspot.pl

  Agencja marketingowa Sunspot

  W naszej agencji stawiamy na skuteczne rozwiązania sprzedażowe i realizację celów biznesowych Partnerów. Profesjonalizm stawiamy na pierwszym miejscu, budując trwałe relacje poprzez zrozumienie biznesu, analityczny background i ponad 10 letnie doświadczenie zebrane jako agencja na polach reklamowych, marketingowych, Prowych i doradczych.
  Naszą misją jest zapewnienie naszym Partnerom skutecznych rozwiązań marketingowych i efektywnej sprzedaży. Podstawą naszej współpracy jest zawsze analityka, biznesowe podejście i wsparcie w podejmowaniu decyzji.

  Copyright by Agencja marketingowa Sunspot