Marketing 360°

Umiejętna koordynacja narzędzi marketingowych pozwala na uzyskanie efektu synergii i poprawienie wyników prowadzonych kampanii. Integrujemy i koordynujemy działania marketingowych w celu skuteczniejszego dotarcia do konsumentów.

Kontakt

Marketing 360°

Szanowni Państwo, jeśli odwiedziliście naszą stronę zapewne już doszliście do takiego etapu w rozwoju Waszej firmy, w którym zastanawiacie się, w jakim kierunku podążyć, jakie działania rynkowe wdrożyć, by uwidocznić markę lub zintensyfikować sprzedaż. Odpowiedzią jest oczywiście marketing zintegrowany.

Marketing zintegrowany

Jako wszechstronna agencja marketingowa ofertę naszą kierujemy przede wszystkim do tych przedsiębiorców lub decydentów wewnątrz podmiotów gospodarczych, którzy jakkolwiek będąc mistrzami w organizacji i zarządzaniu własnym biznesem, to niestety nie mają ani czasu, ani intuicyjnych i popartych doświadczeniem umiejętności, by opracować, pokierować i nadzorować proces kampanii marketingowej. Stąd też najlepszym rozwiązaniem będzie przekazanie tej jakże ważnej kwestii w ręce fachowców z naszej agencji. A są to specjaliści wykwalifikowani w takim stopniu, że na bieżąco monitorują – jakże zmienny i pełen nowości – rynek promocji i marketingu, obserwują bieżące trendy w branży reklamowej. Można powiedzieć, że w naszej dziedzinie czujemy się niczym przysłowiowa ryba w wodzie, bowiem z pasją zajmujemy się tym, co naprawdę lubimy i tym, co interesuje nas od wielu lat.

Misją rynkową naszej agencji jest dostarczenie klientowi rozwiązań o charakterze kompleksowym lecz jednocześnie zawsze dostosowanych do indywidualnego zapotrzebowania naszego kontrahenta – tak jak nie ma dwóch identycznych firm i każda posiada swoistą kulturę wewnętrzną, tak i oryginalne i niepowtarzalne będą przygotowane przez nas kampanie marketingowe.

Naszą niezaprzeczalną siłą, zbudowaną na doświadczeniu skrupulatnie gromadzonym od 2007 roku, nie jest wyłącznie przygotowanie działań reklamowych, na czym skupia się wiele mniejszych agencji marketingowych. Staramy się, bowiem działać za pomocą różnorodnych mechanizmów marketingu zintegrowanego, w którym to reklama jest tylko jednym z elementów i by jej efekt zintensyfikować, proponujemy połączyć ją z innymi obszarami sztuki marketingu.

Zintegrowane narzędzia marketingowe

Aby tego dokonać, sugerujemy naszym przyszłym współpracownikom pełną integrację wybranych instrumentów i kanałów marketingowych za pomocą swoistego „otoczenia” potencjalnego klienta-konsumenta przekazem źródłowym z wielu stron jednocześnie. W badaniach zachowań rynkowych bardzo często indagowani respondenci stwierdzają, iż nierzadko są „atakowani” informacjami marketingowymi „ze wszystkich stron”. Takie też zastosowanie strategii marketingu 360 oraz uruchomienie efektu synergii proponujemy naszym klientom, czyli różnorodność źródeł przekazu przy równoczesnym ich uruchomieniu, bowiem współczesny, świadomy konsument korzysta z różnorakich form masowej komunikacji i jest otwarty na wiele odmiennych bodźców. Kupuje gazetę tradycyjną, papierową, ale i zagląda do jej cyfrowego odpowiednika, przegląda fora i media społecznościowe, ale też ogląda telewizję i przemieszczając się przez miasto, dostrzega billboardy oraz chętnie przyjmuje i korzysta z gadżetów reklamowych.

Jesteśmy otwarci na każdy, nawet wydawałoby się niestandardowy i stawiający wymagania, przypadek ze świata marketingu, bowiem odmienność i oryginalność potrzeb naszego klienta jest tym, co pociąga nas najbardziej. Współpracę z przyjemnością rozpoczniemy od rzeczowych rozmów, podczas których przeprowadzimy swoisty research, by dowiedzieć się z jakimi dokładnie potrzebami przychodzi do nas klient, i jakie ma cele, które za pomocą zintegrowanych narzędzi marketingowych chce osiągnąć. Dopiero potem dobieramy odpowiednie formy promocji i rodzaje reklamy, jednocześnie prezentując klientowi szeroki wachlarz instrumentów marketingowych. Co ważne, optymalny dobór tych mechanizmów warunkuje to, czy holistyczna strategia marketingowa znana jako marketing 360 będzie spójna, kompletna, a w ostateczności i skuteczna w zindywidualizowanym przypadku danej firmy.

Nasze usługi

Kampanie reklamowe

Kampanie leadowe
Pozycjonowanie stron
Kampanie Google Ads
Kampanie display
Kampanie Social Media
Kampanie E-commerce
Allegro Ads
Porównywarki cenowe
Kampanie wideo
E-mail marketing
Reklama mobilna.

Strategie marketingowe

Analiza rynku
Analiza konkurencji
Budowa strategii komunikacji
Budowa planu działań promocyjnych
Strategie wizerunkowe.

Wprowadzanie marki na rynek

Naming
Identyfikacja wizualna
Polityka cenowa
Programy lojalnościowe
Materiały promocyjne
Kampania brandingowa
Pozycjonowanie brandingowe
Story telling
Obsługa prawna.

Serwisy internetowe

Projektowanie stron www
Budowa sklepów internetowych
Tworzenie aplikacji
Audyt i optymalizacja serwisów internetowych
Analiza SEO
Analiza profilu linkowego
UX/UI.

Public relations

Budowa strategii PR
CSR
Media relations
Budowanie wizerunku
Digital PR
Biuro prasowe.

Produkcja wideo

Explainery
Filmy promocyjne
Filmy korporacyjne
Filmy produktowe
Wideo-wizytówki
Zdjęcia lotnicze

Social Media

Kreatywne strategie
Budowa społeczności
Organiczny rozwój
Koncepcje kreatywne
Działania promocyjne
Influence marketing.

Konsulting

Szkolenia SEM
Szkolenia – analityka
Szkolenia – content marketing
Szkolenia dla gastronomii
Wsparcie promocyjne
Wsparcie technologiczne
Audyt kampanii marketingowej
Consulting social media.

Życie jest pełne nieskończonych możliwości

Marketing również 🙂

Dopasujemy idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu, skontaktuj się już teraz.