Skip to main content
Play Video

Materiały promocyjne

Naszym Partnerom oferujemy kompleksową obsługę kampanii reklamowej, od fazy projektu po wykonanie konkretnych materiałów reklamowych. Dzięki takiemu podejściu możemy zapewnić materiały promocyjne gwarantujące rozpoznawalność marki firmy lub produktu.

Kontakt

Materiały promocyjne

Rozpoznawalność marki to podstawa sukcesu w biznesie. Każda branża charakteryzuje się dużą konkurencyjnością, dlatego najważniejsze jest opracowanie dobrej strategii marketingowej.

Większość potencjalnych klientów jest wzrokowcami, co oznacza, że markę kojarzą z logo, chwytliwym hasłem, konkretnym produktem.

Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę kampanii reklamowej, od fazy projektu po wykonanie konkretnych materiałów reklamowych. Dzięki takiemu podejściu możemy zapewnić materiały promocyjne gwarantujące rozpoznawalność marki firmy lub produktu.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wszystkie projekty konsultowane są z klientem na każdym etapie realizacji zlecenia. Dzięki temu możemy dokładnie wytypować grupę docelową, do której kierowane są materiały reklamowe, np. długopisy, zapalniczki, kalendarze, czapeczki i itp. To także umożliwia skuteczne promowanie marki firmy lub promocję określonych produktów. Oczywiście każda z tych opcji wymaga od nas odmiennej strategii.

Najważniejszym etapem strategii marketingowej (tradycyjnej i internetowej) jest opracowanie graficzne. Jego podstawą jest logo oraz dobór kolorystyki wszystkich elementów reklamowych, od ulotek przez bilbordy do strony internetowej. Nasz doświadczony grafik podpowie, które barwy wzbudzają odpowiednie emocje dla określonego profilu firmy. Kolory jaskrawe (czerwony, żółty, pomarańczowy, zielony) pobudzają do działania, dlatego zalecane są dla firm sprzedażowych. Dla szkól i firm edukacyjnych zalecamy jest kolor granatowy wzbudzający zaufanie. Opracowane przez nas materiały graficzne mogą być wykorzystywane na odzieży roboczej, samochodach służbowych oraz opakowaniach.

W ramach naszych usług oferujemy wykonanie ulotek, banerów reklamowych, opracowanie stron internetowych oraz kampanii reklamowych w internecie i mediach społecznościowych odgrywających coraz większą rolę marketingową.

Profesjonalizm i entuzjazm naszych pracowników zapewnia, że wszystkie zlecenia będą traktowane jako nowe wyzwanie, które musi być wykonane lepiej niż poprzednie. Tylko takie podejście gwarantuje sukces nam i naszym Klientom.

Nasze usługi

Kampanie reklamowe

Kampanie leadowe
Pozycjonowanie stron
Kampanie Google Ads
Kampanie display
Kampanie Social Media
Kampanie E-commerce
Allegro Ads
Porównywarki cenowe
Kampanie wideo
E-mail marketing
Reklama mobilna.

Strategie marketingowe

Analiza rynku
Analiza konkurencji
Budowa strategii komunikacji
Budowa planu działań promocyjnych
Strategie wizerunkowe.

Wprowadzanie marki na rynek

Naming
Identyfikacja wizualna
Polityka cenowa
Programy lojalnościowe
Materiały promocyjne
Kampania brandingowa
Pozycjonowanie brandingowe
Story telling
Obsługa prawna.

Serwisy internetowe

Projektowanie stron www
Budowa sklepów internetowych
Tworzenie aplikacji
Audyt i optymalizacja serwisów internetowych
Analiza SEO
Analiza profilu linkowego
UX/UI.

Public relations

Budowa strategii PR
CSR
Media relations
Budowanie wizerunku
Digital PR
Biuro prasowe.

Produkcja wideo

Explainery
Filmy promocyjne
Filmy korporacyjne
Filmy produktowe
Wideo-wizytówki
Zdjęcia lotnicze

Social Media

Kreatywne strategie
Budowa społeczności
Organiczny rozwój
Koncepcje kreatywne
Działania promocyjne
Influence marketing.

Konsulting

Szkolenia SEM
Szkolenia – analityka
Szkolenia – content marketing
Szkolenia dla gastronomii
Wsparcie promocyjne
Wsparcie technologiczne
Audyt kampanii marketingowej
Consulting social media.

Życie jest pełne nieskończonych możliwości

Marketing również 🙂

Dopasujemy idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu, skontaktuj się już teraz.