Strony www

Perfekcyjne strony

zakodowane do ostatniego piksela!

Design, usability, szybkość, responsywność.

Tworzenie stron www

Tworzenie strony www rozpoczynamy od analizy biznesu, branży i rozpoznania potrzeb. W kolejnym kroku przygotowujemy projekt strony internetowej z uwzględnieniem intuicyjności i prostego rozplanowania treści, które ułatwia użytkownikowi odnalezienie treści. Do dyspozycji oddajemy łatwy w obsłudze system zarządzania stroną oraz w pełni zoptymalizowany pod wyszukiwarki (pozycjonowanie) kod strony. Strona zawsze tworzona jest w technologii responsywnej – dostosowuje się swoim rozmiarem do urządzania na którym jest wyświetlana.

Intuicyjność

Strona www jest łatwa w obsłudze przez użytkownika

Trendy

Projekt strony internetowej w oparciu o najnowsze technologie.

Atrakcyjny wygląd

Sprawny dostęp do treści i wizualna prostota.

SEO

Kod strony dostosowany do wytycznych wyszukiwarki Google.

Aktualizacja

System zarządzania stroną w prosty sposób umożliwia jej aktualizację.

Responsywność

Przygotowana strona www zawsze świetnie wygląda na każdym urządzeniu.

Partnerskie relacje i zaangażowanie.
Doradzimy, zrealizujemy każdą potrzebę.

Ponad 80 realizacji

Nasza agencja powstała 6 lat temu, od tego czasu wspieramy przedsiębiorców dostarczając sprawdzone rozwiązania z zakresu marketingu internetowego.

Kompleksowa obsługa

Strona internetowa to tylko 1 z obszarów naszych działań. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w skład których wchodzi: doradztwo, wykonanie strony internetowej, aplikacji webowej, pozycjonowania, reklam AdWords, Social Media, monitoringu mediów jak i obsługi graficznej, druku i przygotowania materiałów wideo.

Hosting

Dostarczamy gotowe rozwiązania serwerowe. Oddając wykonaną stronę www możemy skonfigurować ją na dedykowanym serwerze wraz z kontami pocztowymi.

Portfolio

87

87% naszych nowych Klientów to Klienci z polecenia

350

Ponad 350 zrealizowanych kampanii marketingowych

3

3 krotny wzrost przychodów ze strony internetowej po starcie działań marketingowych

Portfolio

Krakowska Szkoła  Restauratorów

Od 2013 roku obsługujemy kompleksowo Krakowską Szkołę Restauratorów. KSR specjalizuje się w szkoleniach i kursach dla branży gastronomicznej i hotelarskiej. Współpraca obejmuje wykonanie strony internetowej z systemem rezerwacji szkoleń. System został oparty o wykonanie sklepu z szybkimi płatnościami. Dodatkowe rozwiązania to połączenie sklepu z kursami ze sklepem na Facebooku, synchronizowanie aktualności z wpisami na Facebooku. Kilka lat współpracy zaowocowało wzrostem ruchu na stronie na poziomie 750% co przełożyło się na sprzedaż usług. W skład działań marketingowych wchodzą kampanie w sieci Google, Social Media, marketing automation, monitoring mediów.

ContentMania

ContentMania to agencja multimedialna tworząca treści dotyczące gospodarki, biznesu, polityki, nauki, sztuki, sportu i rozrywki na potrzeby nowych oraz tradycyjnych mediów. Dla ContentManii przygotowaliśmy kompletne rozwiązanie serwerowe wraz z zaprojektowaniem serwisu internetowego oraz jego wdrożeniem. System logowania dla użytkowników umożliwia pobieranie treści, gotowych relacji z wydarzeń i innych.

Kampania DrzewoZaDrzewo

„Drzewo za drzewo” to akcja, której celem jest uświadomienie mieszkańcom Krakowa, jak wielkim zagrożeniem jest beztroska wycinka drzew, jakie niesie długofalowe skutki dla środowiska, jak wpływa choćby na jakość powietrza w mieście. W skład naszych działań wchodziło przygotowanie i wdrożenie strony internetowej, udostępnienie serwera, kampania AdWords w sieci Google.

YES Kraków

Dla YES Kraków opracowaliśmy kompletną strategię promocji w Internecie. W skład obszarów działań wchodziło: projekt strony internetowej wraz z wdrożeniem, system kupna przejazdów VIP wraz z bramką płatności dla klientów zagranicznych, 6 wersji językowych stron, integracja z TripAdvisorem oraz Facebookiem, kampania promocyjna w płatnych reklamach AdWords oraz pozycjonowanie strony na rynki zagraniczne.

JLS Apartamenty w Zakopanem

Dla firmy JLS przygotowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową zawierającą prezentację apartamentów z integracją systemu rezerwacyjnego. Do obecnych działań należy opracowanie zintegrowanej strategii promocji oraz realizacja działań z zakresu SEM.

Ozuye

Celem Ozuye jest dostarczanie produktów poprawiających sprawność organizmu i dających komfort podczas uprawiania sportów grapplingowych, siłowych oraz wszędzie tam gdzie organizm i umysł muszą współgrać ze sobą.  Dla Ozuye przygotowaliśmy kompletne rozwiązanie serwerowe dla sklepu internetowego, przygotowaliśmy i wdrożyliśmy sklep internetowy w oparciu o system CMS WordPress i rozszerzenie WooCommerce. Na działania marketingowe składało się pozycjonowanie w wyszukiwarce, kampania AdWords, Google Shopping, kampania reklamowa na Facebooku i Instagramie.

Collagenshop

Od 2015 roku obsługujemy kompleksowo markę Collagenshop. Współpraca obejmuje przygotowanie nowego sklepu internetowego, pozycjonowanie, kampanię AdWords w wyszukiwarce Google, Google Shopping oraz rozwiązania z dziedziny hostingu.

Szkoła windsurfingu Tramontana w Chorwacji

Dla Tramontany przygotowaliśmy i wdrożyliśmy kompletne rozwiązanie webowe – stronę internetową z systemem rezerwacji kursów windsurfingowych oraz rezerwacji sprzętu. Dla Tramontany prowadzone są działania polegające na zwiększeniu ruchu na stronie z wykorzystaniem pozycjonowania na rynkach zagranicznych, kampanii AdWords oraz Social Media.

Twoja-psychoterapia.pl

Obsługa obejmowała utworzenie strony internetowej oraz działania promocyjne: pozycjonowanie w wyszukiwarce internetowej z geotargetowaniem na Warszawę, pozyskiwanie ruchu na stronę.

Openqualis

Dla marki Openqualis przygotowaliśmy stronę internetową, zrealizowaliśmy pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. Od 2017 roku prowadzimy szkolenia z zakresu marketingu internetowego dla kadry Openqualis.

Hotel OliviaSPA

Dla Hotelu OliviaSPA przygotowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową wraz z systemem rezerwacyjnym. Hotel OliviaSPA wspomagamy działaniami marketingowymi na które składa się pozycjonowanie w wyszukiwarce internetowej, kampania AdWords w sieci Google oraz działania Social Media.

Ogrodzenia POSESJA

Firma POSESJA dostarcza rozwiązań w systemie ogrodzeń posesji. Przygotowaliśmy i wdrożyliśmy stronę www, działania uzupełniamy pozycjonowaniem w wyszukiwarce Google.

Monter Budowy

Monter Budowy dostarcza rozwiązania z zakresu rusztowań i szalunków. Dla firmy przygotowaliśmy sklep internetowy, działania marketingowe wspomagamy pozycjonowaniem w wyszukiwarce internetowej.

MobileWash

Dla firmy MobileWash przygotowaliśmy stronę internetową. W skład działań marketingowych wchodzi pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.

FORMES Build

Firma FORMES specjalizuje się w wykonywaniu ścian konstrukcyjnych w technologii ziemi ubijanej w szalunku, tworzym zdrową i nowoczesną przestrzeń życiową w oparciu o ekologiczne materiały uznanych marek Tierrafino z Holandii oraz Sand & Lehm z Austrii.  Dla firmy FORMES przygotowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową w oparciu o system CMS WordPress.

Karczma CudaWianki

Dla karczmy przygotowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową w technologii responsywnej.

Hotele Donimirski

Dla sieci hoteli przygotowaliśmy stronę internetową agregującą obiekty hotelowe. Do strony wdrożyliśmy system rezerwacji pokoi.

Apartamenty Pod Gubałówką

Dla firmy JLS przygotowaliśmy stronę internetową z systemem rezerwacyjnym apartamentów.

Szkoła narciarska Tramontana SKI

Dla Szkoły Tramontana przygotowaliśmy stronę internetową z prezentacją kursów. Działania marketingowe dla szkoły obejmują pozyskiwanie ruchu i pozycjonowanie w wyszukiwarce internetowej.

Deweloper Wojtbud-Inwestycje

W ramach obsługi przygotowaliśmy stronę internetową agregującą 3 inwestycje oraz wykonaliśmy kampanię promocyjną w sieci Google wraz z pozycjonowaniem. Strona internetowa została wyposażona w moduł interaktywny pozwalający na wirtualne zwiedzanie inwestycji.

Architektura Szyjkowski

Współpraca polegała na przygotowaniu nowej strony pracowni oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarce.

Grupa Integro

Współpraca polegała na przygotowaniu strony internetowej dla grupy marketingowej Integro.

Greek Trade

Projekt polegał na przygotowaniu nowej strony internetowej ze szczególnym uwzględnieniem marek w strukturze budowanej strony www.

Bobini Love&Care

Obsługa polegała na przygotowaniu i wdrożeniu nowej strony dla akcji Love&Care.

ATL Consulting

ATL to firm konsultingowa z 12-letnim doświadczeniem, która świadczy usługi z zakresu zarządzania transportem. Dla ATL przygotowaliśmy nową stronę internetową.

Mateusz Skałka Photography

Wykonanie strony internetowej dla studia fotograficznego i fotografa Mateusza Skałki. Strona ma za zadanie pokazać pełne portfolio zdjęć i filmów studia wraz z ofertą. Strona została wykonana w oparciu o system CMS WordPress.

Sklep internetowy Wyspa Zdrowia

Dla marki Wyspa Zdrowia przygotowaliśmy sklep internetowy w oparciu o CMS WordPress i moduł WooCommerce. Celem działań marketingowych dla sklepu jest pozyskiwanie ruchu i zwiększanie sprzedaży w sklepie za pomocą sieci Google AdWords oraz działań w Social Mediach.

Wypożyczalnia samochodów DragonVIP

Dla DragonVIP przygotowaliśmy stronę internetową z systemem rezerwacyjnym dla floty samochodów. System rezerwacyjny miał realizować krótki proces rezerwacji, jednak zawierać wiele opcji konfiguracji samochodu. Dodatkowo strona została przetłumaczyna na języka angielski i wyposazona w moduł rozpoznawania użytkownika strony – którą wersję językową wyświetlić.

Skontaktuj się z nami już teraz, aby rozpocząć współpracę!

Wypełnij BRIEF

Strona internetowa jest dzisiaj zdecydowanie najsilniejszym narzędziem marketingowym, prężnie rozwijającym się niemal w każdej dziedzinie świadczonych usług. Globalny zasięg witryny przedsiębiorstwa pozwala na szczególnie dokładne, precyzyjne i efektywne propagowanie swojej działalności poprzez dotarcie do szerokiego spectrum potencjalnych klientów. Nie wystarczy jednak tylko “mieć” własną stronę w sieci. Trzeba zadbać także (a właściwie przede wszystkim) o jej odpowiednią pozycję wśród tysięcy innych stron, zawierających podobne treści. Bardzo istotne jest, by pamiętać o fakcie, że wszelkie wyszukiwarki internetowe kierują się nie całością treści zawartych w danym portalu, ale jedynie ich cząstkami, na które położony jest największy nacisk pod względem wyszukiwania.

Właśnie z tego powodu prawdziwą furorę, bijąc rekordy popularności i zainteresowania ze strony potencjalnych klientów, robią firmy świadczące usługi związane z odpowiednim uplasowaniem konkretnego adresu internetowego w konkretnym – wysokim miejscu w wyszukiwarce. Dodatkowe działanie dla strony www w postaci pozycjonowania to dbałość o popularność w internecie, która przekłada się na sprzedaż. Polega to na zabiegach marketingowych umożliwiających szybkie wyszukanie danego adresu wybranej strony internetowej, nawet w przypadku, gdy potencjalny odbiorca nie miał skonkretyzowanych celów. Dobrze dobrane słowa kluczowe “pod wyszukiwarki” ustalane są na podstawie analiz sieci, statystyk wyszukiwania, oraz częstotliwości wpisywanych fraz w okno wyszukiwarki. Pod tym kątem przygotowuje się całą strategię pozycjonowania, zmierzającą do wypromowania produktu / usługi i zwiększenie celów marketingowych.

4 etapy do sukcesu:

Briefowanie

Zbadamy potrzeby, określimy grupę docelową, aby jak najlepiej dobrać odpowiednie rozwiązanie i zminimalizować koszty.

Projekt graficzny

Razem wypracujemy odpowiednią grafikę z uwzględnieniem użyteczności strony i aspektu sprzedażowego.

Wdrożenie

Oddamy w pełnic funkcjonalny projekt i przeprowadzimy krótkie szkolenie z obsługi CMS strony.

Promocja

Zaproponujemy działania uzupełniające z marketingu internetowego. Wszystko po to aby nowa strona www została zauważona przez klientów.