[rev_slider alias=”gravitydesign1″]

Strona internetowa jest dzisiaj zdecydowanie najsilniejszym narzędziem marketingowym, prężnie rozwijającym się niemal w każdej dziedzinie świadczonych usług. Globalny zasięg witryny przedsiębiorstwa pozwala na szczególnie dokładne, precyzyjne i efektywne propagowanie swojej działalności poprzez dotarcie do szerokiego spectrum potencjalnych klientów. Nie wystarczy jednak tylko “mieć” własną stronę w sieci. Trzeba zadbać także (a właściwie przede wszystkim) o jej odpowiednią pozycję wśród tysięcy innych stron, zawierających podobne treści. Bardzo istotne jest, by pamiętać o fakcie, że wszelkie wyszukiwarki internetowe kierują się nie całością treści zawartych w danym portalu, ale jedynie ich cząstkami, na które położony jest największy nacisk pod względem wyszukiwania.

Właśnie z tego powodu prawdziwą furorę, bijąc rekordy popularności i zainteresowania ze strony potencjalnych klientów, robią firmy świadczące usługi związane z odpowiednim uplasowaniem konkretnego adresu internetowego w konkretnym – wysokim miejscu w wyszukiwarce. Dodatkowe działanie dla strony www w postaci pozycjonowania to dbałość o popularność w internecie, która przekłada się na sprzedaż. Polega to na zabiegach marketingowych umożliwiających szybkie wyszukanie danego adresu wybranej strony internetowej, nawet w przypadku, gdy potencjalny odbiorca nie miał skonkretyzowanych celów. Dobrze dobrane słowa kluczowe “pod wyszukiwarki” ustalane są na podstawie analiz sieci, statystyk wyszukiwania, oraz częstotliwości wpisywanych fraz w okno wyszukiwarki. Pod tym kątem przygotowuje się całą strategię pozycjonowania, zmierzającą do wypromowania produktu / usługi i zwiększenie celów marketingowych.

Briefowanie

Zbadamy potrzeby, określimy grupę docelową, aby jak najlepiej dobrać odpowiednie rozwiązanie i zminimalizować koszty.

Projekt graficzny

Razem wypracujemy odpowiednią grafikę z uwzględnieniem użyteczności strony i aspektu sprzedażowego.

Wdrożenie

Oddamy w pełnic funkcjonalny projekt i przeprowadzimy krótkie szkolenie z obsługi CMS strony.

Promocja

Zaproponujemy działania uzupełniające z marketingu internetowego. Wszystko po to aby nowa strona www została zauważona przez klientów.