Strony www

Perfekcyjne strony

zakodowane do ostatniego piksela!

Design, usability, szybkość, responsywność.

Tworzenie stron www

Tworzenie strony www rozpoczynamy od analizy biznesu, branży i rozpoznania potrzeb. W kolejnym kroku przygotowujemy projekt strony internetowej z uwzględnieniem intuicyjności i prostego rozplanowania treści, które ułatwia użytkownikowi odnalezienie treści. Do dyspozycji oddajemy łatwy w obsłudze system zarządzania stroną oraz w pełni zoptymalizowany pod wyszukiwarki (pozycjonowanie) kod strony. Strona zawsze tworzona jest w technologii responsywnej – dostosowuje się swoim rozmiarem do urządzania na którym jest wyświetlana.

Intuicyjność

Strona www jest łatwa w obsłudze przez użytkownika

Trendy

Projekt strony internetowej w oparciu o najnowsze technologie.

Atrakcyjny wygląd

Sprawny dostęp do treści i wizualna prostota.

SEO

Kod strony dostosowany do wytycznych wyszukiwarki Google.

Aktualizacja

System zarządzania stroną w prosty sposób umożliwia jej aktualizację.

Responsywność

Przygotowana strona www zawsze świetnie wygląda na każdym urządzeniu.

Partnerskie relacje i zaangażowanie.
Doradzimy, zrealizujemy każdą potrzebę.

Ponad 80 realizacji

Nasza agencja powstała 6 lat temu, od tego czasu wspieramy przedsiębiorców dostarczając sprawdzone rozwiązania z zakresu marketingu internetowego.

Kompleksowa obsługa

Strona internetowa to tylko 1 z obszarów naszych działań. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w skład których wchodzi: doradztwo, wykonanie strony internetowej, aplikacji webowej, pozycjonowania, reklam AdWords, Social Media, monitoringu mediów jak i obsługi graficznej, druku i przygotowania materiałów wideo.

Hosting

Dostarczamy gotowe rozwiązania serwerowe. Oddając wykonaną stronę www możemy skonfigurować ją na dedykowanym serwerze wraz z kontami pocztowymi.

Portfolio

87

87% naszych nowych Klientów to Klienci z polecenia

350

Ponad 350 zrealizowanych kampanii marketingowych

3

3 krotny wzrost przychodów ze strony internetowej po starcie działań marketingowych

Skontaktuj się z nami już teraz, aby rozpocząć współpracę!

Wypełnij BRIEF

Strona internetowa jest dzisiaj zdecydowanie najsilniejszym narzędziem marketingowym, prężnie rozwijającym się niemal w każdej dziedzinie świadczonych usług. Globalny zasięg witryny przedsiębiorstwa pozwala na szczególnie dokładne, precyzyjne i efektywne propagowanie swojej działalności poprzez dotarcie do szerokiego spectrum potencjalnych klientów. Nie wystarczy jednak tylko “mieć” własną stronę w sieci. Trzeba zadbać także (a właściwie przede wszystkim) o jej odpowiednią pozycję wśród tysięcy innych stron, zawierających podobne treści. Bardzo istotne jest, by pamiętać o fakcie, że wszelkie wyszukiwarki internetowe kierują się nie całością treści zawartych w danym portalu, ale jedynie ich cząstkami, na które położony jest największy nacisk pod względem wyszukiwania.

Właśnie z tego powodu prawdziwą furorę, bijąc rekordy popularności i zainteresowania ze strony potencjalnych klientów, robią firmy świadczące usługi związane z odpowiednim uplasowaniem konkretnego adresu internetowego w konkretnym – wysokim miejscu w wyszukiwarce. Dodatkowe działanie dla strony www w postaci pozycjonowania to dbałość o popularność w internecie, która przekłada się na sprzedaż. Polega to na zabiegach marketingowych umożliwiających szybkie wyszukanie danego adresu wybranej strony internetowej, nawet w przypadku, gdy potencjalny odbiorca nie miał skonkretyzowanych celów. Dobrze dobrane słowa kluczowe “pod wyszukiwarki” ustalane są na podstawie analiz sieci, statystyk wyszukiwania, oraz częstotliwości wpisywanych fraz w okno wyszukiwarki. Pod tym kątem przygotowuje się całą strategię pozycjonowania, zmierzającą do wypromowania produktu / usługi i zwiększenie celów marketingowych.

4 etapy do sukcesu:

Briefowanie

Zbadamy potrzeby, określimy grupę docelową, aby jak najlepiej dobrać odpowiednie rozwiązanie i zminimalizować koszty.

Projekt graficzny

Razem wypracujemy odpowiednią grafikę z uwzględnieniem użyteczności strony i aspektu sprzedażowego.

Wdrożenie

Oddamy w pełnic funkcjonalny projekt i przeprowadzimy krótkie szkolenie z obsługi CMS strony.

Promocja

Zaproponujemy działania uzupełniające z marketingu internetowego. Wszystko po to aby nowa strona www została zauważona przez klientów.