W swojej pracy spotykasz się z osobami, które potrzebują pomocy w marketingu internetowym? Prowadzisz firmę i oferujesz swoim klientom produkt, której uzupełnieniem mogą być nasze usługi? Zapraszamy do współpracy, dzięki której, Twoja oferta będzie szersza o nasze usługi lub po prostu przyniesie Ci dodatkowy dochód.
Udostępanimy naszą wiedzę i rozwiązania, w szczególności poszukujemy agencje reklamowe i firmy konsultingowe do współpracy.

W jaki sposób rozpocząć współpracę

Swojemu klientowi rekomendujesz rozwiązania naszej agencji, a my wykonujemy całą pracę. Możesz również zaoferować usługi pod swoją marką, a my wykonamy wszystko jako podwykonawca, wówczas obsługa klienta nie zostaje podzielona. Oferujemy wynagrodzenie wzamian za rekomendację.

Jak współpracujemy

Udostępniamy panel rozliczeń systemu partnerskiego w którego skład wchodzą pełne statystyki, rodzaj usług oraz, poziom wynagrodzenia. Szkolimy. Możesz nabyć wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów i usług co pozwoli Ci skuteczniej sprzedawać.

Kogo poszukujemy

Do współpracy poszukujemy firmy z branży reklamowej, konsultingowej i doradczej jak również handlowców i freelancerów. W chwili obecnej biznes nie może obejść się bez dobrej strony www i jej promocji, stąd często pry innych zagadnieniach pojawia się ten temat. Zachęcamy do współpracy.

Sposób rozliczeń

Za każdym razem indywdiualnie podchodzimy do współpracy. Wszystko zależy od wielkości projektu i wchodzących w niego usług. Wynagrodzenie za polecenie może być jednorazowe w wysokości do 100% wartości podpisanej umowy lub stałe, miesięczne, pokrywające się z długością podpisanej umowy z klientem.