Skuteczny marketing internetowy

Perfekcyjne strony

Dopasowane kampanie marketingowe i sprzedażowe

87

87% naszych nowych Klientów to Klienci z polecenia

350

Ponad 350 zrealizowanych kampanii marketingowych

3

3 krotny wzrost przychodów ze strony internetowej po starcie działań marketingowych

Portfolio

Krakowska Szkoła Restauratorów

Od 2013 roku obsługujemy kompleksowo Krakowską Szkołę Restauratorów. KSR specjalizuje się w szkoleniach i kursach dla branży gastronomicznej i hotelarskiej. Współpraca obejmuje wykonanie strony internetowej z systemem rezerwacji szkoleń. System został oparty o wykonanie sklepu z szybkimi płatnościami. Dodatkowe rozwiązania to połączenie sklepu z kursami ze sklepem na Facebooku, synchronizowanie aktualności z wpisami na Facebooku. Kilka lat współpracy zaowocowało wzrostem ruchu na stronie na poziomie 750% co przełożyło się na sprzedaż usług. W skład działań marketingowych wchodzą kampanie w sieci Google, Social Media, marketing automation, monitoring mediów.

ContentMania

ContentMania to agencja multimedialna tworząca treści dotyczące gospodarki, biznesu, polityki, nauki, sztuki, sportu i rozrywki na potrzeby nowych oraz tradycyjnych mediów. Dla ContentManii przygotowaliśmy kompletne rozwiązanie serwerowe wraz z zaprojektowaniem serwisu internetowego oraz jego wdrożeniem. System logowania dla użytkowników umożliwia pobieranie treści, gotowych relacji z wydarzeń i innych.

Kampania DrzewoZaDrzewo

„Drzewo za drzewo” to akcja, której celem jest uświadomienie mieszkańcom Krakowa, jak wielkim zagrożeniem jest beztroska wycinka drzew, jakie niesie długofalowe skutki dla środowiska, jak wpływa choćby na jakość powietrza w mieście. W skład naszych działań wchodziło przygotowanie i wdrożenie strony internetowej, udostępnienie serwera, kampania AdWords w sieci Google.

YES Kraków

Dla YES Kraków opracowaliśmy kompletną strategię promocji w Internecie. W skład obszarów działań wchodziło: projekt strony internetowej wraz z wdrożeniem, system kupna przejazdów VIP wraz z bramką płatności dla klientów zagranicznych, 6 wersji językowych stron, integracja z TripAdvisorem oraz Facebookiem, kampania promocyjna w płatnych reklamach AdWords oraz pozycjonowanie strony na rynki zagraniczne.

JLS Apartamenty w Zakopanem

Dla firmy JLS przygotowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową zawierającą prezentację apartamentów z integracją systemu rezerwacyjnego. Do obecnych działań należy opracowanie zintegrowanej strategii promocji oraz realizacja działań z zakresu SEM.

Ozuye

Celem Ozuye jest dostarczanie produktów poprawiających sprawność organizmu i dających komfort podczas uprawiania sportów grapplingowych, siłowych oraz wszędzie tam gdzie organizm i umysł muszą współgrać ze sobą. Dla Ozuye przygotowaliśmy kompletne rozwiązanie serwerowe dla sklepu internetowego, przygotowaliśmy i wdrożyliśmy sklep internetowy w oparciu o system CMS WordPress i rozszerzenie WooCommerce. Na działania marketingowe składało się pozycjonowanie w wyszukiwarce, kampania AdWords, Google Shopping, kampania reklamowa na Facebooku i Instagramie.

Collagenshop

Od 2015 roku obsługujemy kompleksowo markę Collagenshop. Współpraca obejmuje przygotowanie nowego sklepu internetowego, pozycjonowanie, kampanię AdWords w wyszukiwarce Google, Google Shopping oraz rozwiązania z dziedziny hostingu.

Szkoła windsurfingu Tramontana w Chorwacji

Dla Tramontany przygotowaliśmy i wdrożyliśmy kompletne rozwiązanie webowe – stronę internetową z systemem rezerwacji kursów windsurfingowych oraz rezerwacji sprzętu. Dla Tramontany prowadzone są działania polegające na zwiększeniu ruchu na stronie z wykorzystaniem pozycjonowania na rynkach zagranicznych, kampanii AdWords oraz Social Media.

Twoja-psychoterapia.pl

Obsługa obejmowała utworzenie strony internetowej oraz działania promocyjne: pozycjonowanie w wyszukiwarce internetowej z geotargetowaniem na Warszawę, pozyskiwanie ruchu na stronę.

Openqualis

Dla marki Openqualis przygotowaliśmy stronę internetową, zrealizowaliśmy pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. Od 2017 roku prowadzimy szkolenia z zakresu marketingu internetowego dla kadry Openqualis.

Hotel OliviaSPA

Dla Hotelu OliviaSPA przygotowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową wraz z systemem rezerwacyjnym. Hotel OliviaSPA wspomagamy działaniami marketingowymi na które składa się pozycjonowanie w wyszukiwarce internetowej, kampania AdWords w sieci Google oraz działania Social Media.

Ogrodzenia POSESJA

Firma POSESJA dostarcza rozwiązań w systemie ogrodzeń posesji. Przygotowaliśmy i wdrożyliśmy stronę www, działania uzupełniamy pozycjonowaniem w wyszukiwarce Google.

Monter Budowy

Monter Budowy dostarcza rozwiązania z zakresu rusztowań i szalunków. Dla firmy przygotowaliśmy sklep internetowy, działania marketingowe wspomagamy pozycjonowaniem w wyszukiwarce internetowej.

MobileWash

Dla firmy MobileWash przygotowaliśmy stronę internetową. W skład działań marketingowych wchodzi pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.

FORMES Build

Firma FORMES specjalizuje się w wykonywaniu ścian konstrukcyjnych w technologii ziemi ubijanej w szalunku, tworzym zdrową i nowoczesną przestrzeń życiową w oparciu o ekologiczne materiały uznanych marek Tierrafino z Holandii oraz Sand & Lehm z Austrii. Dla firmy FORMES przygotowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową w oparciu o system CMS WordPress.

Karczma CudaWianki

Dla karczmy przygotowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową w technologii responsywnej.

Hotele Donimirski

Dla sieci hoteli przygotowaliśmy stronę internetową agregującą obiekty hotelowe. Do strony wdrożyliśmy system rezerwacji pokoi.

Apartamenty Pod Gubałówką

Dla firmy JLS przygotowaliśmy stronę internetową z systemem rezerwacyjnym apartamentów.

Szkoła narciarska Tramontana SKI

Dla Szkoły Tramontana przygotowaliśmy stronę internetową z prezentacją kursów. Działania marketingowe dla szkoły obejmują pozyskiwanie ruchu i pozycjonowanie w wyszukiwarce internetowej.

Deweloper Wojtbud-Inwestycje

W ramach obsługi przygotowaliśmy stronę internetową agregującą 3 inwestycje oraz wykonaliśmy kampanię promocyjną w sieci Google wraz z pozycjonowaniem. Strona internetowa została wyposażona w moduł interaktywny pozwalający na wirtualne zwiedzanie inwestycji.

Architektura Szyjkowski

Współpraca polegała na przygotowaniu nowej strony pracowni oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarce.

Grupa Integro

Współpraca polegała na przygotowaniu strony internetowej dla grupy marketingowej Integro.

Greek Trade

Projekt polegał na przygotowaniu nowej strony internetowej ze szczególnym uwzględnieniem marek w strukturze budowanej strony www.

Bobini Love&Care

Obsługa polegała na przygotowaniu i wdrożeniu nowej strony dla akcji Love&Care.

ATL Consulting

ATL to firm konsultingowa z 12-letnim doświadczeniem, która świadczy usługi z zakresu zarządzania transportem. Dla ATL przygotowaliśmy nową stronę internetową.

Mateusz Skałka Photography

Wykonanie strony internetowej dla studia fotograficznego i fotografa Mateusza Skałki. Strona ma za zadanie pokazać pełne portfolio zdjęć i filmów studia wraz z ofertą. Strona została wykonana w oparciu o system CMS WordPress.

Sklep internetowy Wyspa Zdrowia

Dla marki Wyspa Zdrowia przygotowaliśmy sklep internetowy w oparciu o CMS WordPress i moduł WooCommerce. Celem działań marketingowych dla sklepu jest pozyskiwanie ruchu i zwiększanie sprzedaży w sklepie za pomocą sieci Google AdWords oraz działań w Social Mediach.

Wypożyczalnia samochodów DragonVIP

Dla DragonVIP przygotowaliśmy stronę internetową z systemem rezerwacyjnym dla floty samochodów. System rezerwacyjny miał realizować krótki proces rezerwacji, jednak zawierać wiele opcji konfiguracji samochodu. Dodatkowo strona została przetłumaczyna na języka angielski i wyposazona w moduł rozpoznawania użytkownika strony – którą wersję językową wyświetlić.

Skontaktuj się z nami już teraz, aby rozpocząć współpracę!

Wypełnij BRIEF