Doradztwo

Najwięksi przywódcy nie podejmowali decyzji bez skonsultowania jej z szeregiem doradców – jesteśmy pewni, że chcesz być mądrym liderem. Doskonale więc wiesz, że nie masz czasu na to, aby posiąść profesjonalną wiedzę z zakresu marketingu, dlatego dobrze uzyskać wsparcie i pomoc specjalistów. Pomożemy Ci zarówno od strony technicznej – oferujemy audyty SEO czy audyty UX – jak i od strony merytorycznej: umożliwiamy konsultacje w zakresie marketingu i PR-u.

Kampanie sprzedażowe i wizerunkowe

Google AdWords czy Facebook Ads to narzędzia, które pozwalają na wzrost sprzedaży albo polepszenie wizerunku. Natychmiastowy skutek, wymierne korzyści – dzięki dogłębnym analizom (np. dzięki Google Analytics) czy opcjom remarketingu można jeszcze lepiej dotrzeć do Klientów. Osoby cierpliwe, które znają wartość czasu i budowania wizerunku, z pewnością zainteresują się pozycjonowaniem w sieci i wysokimi pozycjami w Google czy Google Maps.

Public Relations

Wiemy, jak wielką siłę mają media i jak ważna jest praca nad wizerunkiem firmy. Dzięki nam opracujesz kompleksową strategię PR, która pozwoli na lepsze zaistnienie Twojej firmy w świadomości odbiorców. Stworzymy dla Ciebie najwyższej jakości treści, docierając do wielu mediów. Popracujemy nad brandingiem Twojego biznesu, nie zapominając o zarządzaniu reputacją e-PR.

Social Media

Społeczność – to słowo-klucz, które pozwala na rozwój wielu firmom we współczesnej rzeczywistości. Staramy się więc stworzyć tę społeczność w największych portalach: Facebook, Instagram, YouTube, Twitter. Tworzymy content, prowadzimy dyskusje, dbamy o wizerunek.

Szkolenia

Lubimy dzielić się wiedzą – doskonale widać to na naszym blogu. Z chęcią przygotujemy dla Twojej firmy szkolenia z marketingu. Prowadzimy zarówno 2-godzinne wykłady, jak również całodniowe lub parodniowe warsztaty. Dopasowujemy materiał do wiedzy uczestników – przygotujemy szkolenia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Wiemy, jak ważny jest obecnie świat online, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów – oferujemy także webinaria.