Analiza oczekiwań, analiza konkurencji, jasne cele do realizacji.

Jesteśmy przede wszystkim partnerem w biznesie – staramy się wypracować stabilną relację opartą na zrozumieniu potrzeb i oczekiwań drugiej strony. Niezależnie od tego, czy współpraca dotyczyć będzie wykonania pojedynczej usługi, czy kompleksowej strategii – nasze działania pozwolą Twojej firmie na rozwój.

Pełna kompleksowość

Ludzie i zaplecze, które posiadamy, pozwalają nam na zrealizowanie zadania kompleksowo – nie musisz szukać do każdej usługi osobnej firmy. Kompleksowość, którą gwarantujemy, ma szereg dodatkowych zalet: poszczególne działania mogą wspierać się nawzajem (np. w social mediach i na stronie www), dzięki czemu zysk będzie o wiele większy, a działania o wiele bardziej widoczne i efektywne.

Dopasowana strategia

Twój biznes działa w branży, która ma swoje specyficzne szanse i zagrożenia – naszym zadaniem jest maksymalizacja zysków i minimalizacja strat. Dopasowujemy działania do Twoich realnych potrzeb, opierając się na posiadanej wiedzy, raportach i doświadczeniu, a nie jedynie na intuicji. Nie oczekujemy od Ciebie profesjonalnej wiedzy marketingowej – to my mamy wskazać Ci najlepsze możliwości.

Dobór celów

Można powiedzieć, że cel jest jeden – rozwój. Rozwój zysków, biznesu, ludzi. Żeby jednak ten cel osiągnąć, trzeba go podzielić na mniejsze cele, a ich dobór to jeden z największych błędów, które popełniają firmy. Czasem celem jest tylko poprawienie widoczności w sieci, czasem: odwiedzenie konkretnej strony, konwersja (np. wypełnienie formularza), udział w wydarzeniu. Odpowiedni dobór celu pozwala na dobre mierzenie efektów i uniknięcie rozczarowania.

Przez lata wypracowaliśmy schemat, który pozwala na lepsze działanie z miesiąca na miesiąc. Schemat składa się z 4 etapów, które są mocno spersonalizowane i związane są ze specyfiką Twojego biznesu i branży. Naszym głównym atutem jest wieloletnie doświadczenie i szczerość, która pozwala nie tylko w doradzaniu najlepszych działań, ale i w odradzaniu działań niekorzystnych.

https://sunspot.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_gunsight.svg
ETAP 1: Wspólna identyfikacja celów.

Poznajemy Twoją firmę: branżę, produkty, sposób funkcjonowania. Biorąc pod uwagę stan, w którym znajduje się Twój biznes, wspólnie dobieramy działania oraz ustalamy cele, do których dążymy.

https://sunspot.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/arrows_circle_left.svg
ETAP 2: Realizacja działań.

To etap, w którym działamy – niektóre projekty wymagają kontaktu na bieżąco, inne zaangażują Cię w małym stopniu. Wiemy, co robić, aby odnieść sukces.

https://sunspot.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_elaboration_document_check.svg
ETAP 3: Raportowanie.

Przekazujemy Ci raport z naszych działań – to, co udało nam się zrobić w stosunku do zamierzonych celów z początkowego etapu. Czarno na białym widać rozwój Twojego biznesu.

https://sunspot.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/arrows_keyboard_alt.svg
ETAP 4: Analiza możliwości.

Niektóre działania możliwe są tylko wtedy, gdy ma się do tego dobre podłoże – np. marketing internetowy nie może być zrobiony dobrze, jeśli strona internetowa nie jest odpowiednio dopasowana. Na tym etapie sprawdzamy, na jakim poziomie jest Twoja firma i co może zrobić, aby wejść poziom wyżej.